Mobiele telefoon
+86-13273665388
Bel ons
+86-319+5326929
E-mail
info@milestonea.com

China Fabrieksoliefilter van hoge kwaliteit 4283859 voor HITACHI

Korte beschrijving:

Hoogte : 205 mm
Buitendiameter: 118 mm
Binnendiameter: 98mm
Draadmaat (inch): 1 1/2-12 UNF
Plaats van herkomst: Hebei, China
Merknaam: MST
Materiaal: ijzer + filterpapier, papier en metaal
Kwaliteit: Hoge kwaliteit
Levertijd: 7-15 dagen
Verpakkingsdetails:1. Aangepaste 2.Neutral verpakking 3.MST verpakking:
Garantie: 5000-10000 mijl
HS-code: 8421230000


Product detail

Productlabels

Kruisverwijzing

AGCO 30-3436861
CASE IH 1 240 892 H 1
CASE IH 289180A1
CASE IH A77537
RUPS 3I-1242
CUMMINS 3014654
CUMMINS 3313281
DAEWOO 65-05510-5007
ERF C3014654
FODEN VRACHTWAGENS Y03414806
BOSJE 9414100141
HINO 15607-1380
HINO 15607-1381
HINO 15607-1381A
HINO 15607-1430
HINO 15607-1431
HINO 15607-1432
HINO 15607-1740
HINO 156071810
HITACHI 156071431
HITACHI 4128800
HITACHI 4175914
HITACHI 4178801
HITACHI 4206079
HITACHI 42060791
HITACHI 4206089
HITACHI 42060891
HITACHI 4283859
HITACHI 42838591
HITACHI 4429726
HITACHI 4448734
HITACHI 4450659
HITACHI L4206079
ISUZU 1-13240-046-1
ISUZU 1132400620
ISUZU 1132400622
ISUZU 1-13240-075-0
ISUZU 1-13240-157-0
ISUZU 1-13240-157-1
ISUZU 1878116380
ISUZU 2906548400
ISUZU 2945611120
ISUZU 8943910492
ISUZU 897371370
JCB 02/800226
JCB 32/925953
KOMATSU CU331-3281
KOMATSU CULF734
MASSEY FERGUSON 1076750M1
OP EEN 122-0756
LUCHTVERFIJNER PL-734
AMC-filter IO-3312
ASAS SP 523
ASAS SP 557
BALDWIN B205
BALDWIN B7004
BALDWIN B7005
BALDWIN B7108
BOMAG 31701054
BOSCH 0 986 AF0 102
COOOPERS AZL 456
CROSLAND-FILTERS 2026
DONALDSON P551381
FIATALLIS 75208314
FILFILTER ZP3173
FILFILTER ZP 41
FILFILTER ZP 50
FILFILTER ZP 50
FILM SO8207
FILM SO8372
FLEETGUARD LF3470
FLEETGUARD LF3478
FLEETGUARD LF734
FRAM PH3757
HENGST-FILTER H216W
INGERSOLL-RAND 51355337
INGERSOLL-RAND 9209 2212
INGERSOLL-RAND 9209 22123
KAWASAKI YZ1132400621
LUBERFINER LFP 734
LUBERFINER LFP734-1
MAHLE-FILTER OC 319
MISFAT Z603
PUROLATOR L 40313
SAKURA Automotive C-1305
SCT Duitsland SM 821
SPERRY NIEUW HOLLAND 84475549
ZEKER FILTER SFO 1431
TRP 1535304
TRP 1535305
VALMET 0199 2235
VALMET 0440 5099
WIX-FILTERS 51649
WOODGATE WGL 734
ZETELMEYER 22871489

oil (1)

Onze service

1. Vervangende onderdelen met OEM-kwaliteit .r
2. Voorbeeldbestelling.
3. We zullen u binnen 24 uur antwoorden op uw vraag.
4. na verzending volgen we de producten eens in de twee dagen voor u, totdat u de producten ontvangt. Wanneer je de hebt
goederen, test ze en geef me feedback. Als u vragen heeft over het probleem, neem dan contact met ons op, wij zullen u aanbieden!
de oplossing manier voor u.
oil (2)


  • Vorig:
  • Volgende:

  • Schrijf hier uw bericht en stuur het naar ons