Mobiele telefoon
+86-13273665388
Bel ons
+86-319+5326929
E-mail
info@milestonea.com

Hoge kwaliteit Full Flow oliefilter P559000 voor Donaldson

Korte beschrijving:

Hoogte : 300 mm
Buitendiameter: 119 mm
Binnendiameter: 102mm
Gewicht: 1.513KG
Draadmaat (inch): M95 x 2,5
Plaats van herkomst: Hebei, China
Merknaam: MST
Materiaal: ijzer + filterpapier, papier en metaal
Kwaliteit: Hoge kwaliteit
Levertijd: 7-15 dagen
Verpakkingsdetails:1. Aangepaste 2.Neutral verpakking 3.MST verpakking:
Garantie: 5000-10000 mijl
HS-code: 8421230000


Product detail

Productlabels

Kruisverwijzing

CASE IH 76612210
CASE IH 84385571
CASE IH 87408494
CUMMINS 2882674
CUMMINS 3101869
CUMMINS 3406809
CUMMINS 4906633
DOOSAN 47400034
DYNAPAC 945949
EUCLID E12979663
FIAT-HITACHI 76194865
BOSJE 9414101645
INGERSOLL-RAND 23020407
INGERSOLL-RAND 54662028
KOBELCO 76612210
HYSTER 1415822
KOMATSU 62165-45110
LIEBHERR 10332314
LINDE 3562229031
SISU 1216 400571
SPERRY NIEUW HOLLAND 76612210
SPERRY NIEUW HOLLAND 84385571
TEREX 15275439
TEREX 1550 1271
ALCO-FILTER SP-1444
BALDWIN BD7154
BALDWIN BD7509
COOOPERS LSF 5190
DONALDSON P559000
DT 2.11133
DT-reserveonderdelen 2.11133
FILFILTER ZP 3151 MG
FLEETGUARD LF9001
FLEETGUARD LF9031
FLEETGUARD LF9080
FRAM PH8691
GUD-FILTERS Z603
KNECHT OC 516
LUBERFINER LFP 9001
MAHLE-FILTER OC 516
MAHLE ORIGINEEL OC 516
MANN-FILTER WP 12 120
MANN-FILTER WP 12 120/1
PUROLATOR L 65329
SCT Duitsland SK 5804
SogefiPro FT5840
WIX-FILTERS 57746
WIX-FILTERS 57746XD

LJK (1)
Voordelen van onze producten:
(1) Het heeft een goede luchtdoorlatendheid en stabiele prestaties.
(2) Groot vouwfilter, meer vouwfilterpapier.
(3) Het filterelement heeft een groot oppervlak en een lange levensduur.
(4) Hoge luchtstroom en lage weerstand maken de motor krachtiger.
LJK (2)


  • Vorig:
  • Volgende:

  • Schrijf hier uw bericht en stuur het naar ons